Zľava!

LR:GO SET I – PRE, INTRA A POST SHAKE BANÁN-BROSKYŇA

99,00 

LR:GO SET I – PRE, INTRA A POST SHAKE BANÁN-BROSKYŇA

Ucelený systém produktov LR:GO Vám ponúka produkty životného štýlu, ktoré podporia Vaše telo pri efektívnom tréningu. Všetky produkty LR:GO sú založené na premyslenom koncepte živín a sú zamerané na rôzne po – treby v troch tréningových fázach: PRED, POČAS a PO športe. Okrem nutričnej sily vy – braných superpotravín obsahujú všetky pro- dukty iba prísady, ktoré sú vhodné pre vegánov. Dostaňte zo seba to najlepšie – získajte podporu produktu LR:GO!

Kategórie: , Značka:

LR:GO SET I – PRE, INTRA A POST SHAKE BANÁN-BROSKYŇA

Ucelený systém produktov LR:GO Vám ponúka produkty životného štýlu, ktoré podporia Vaše telo pri efektívnom tréningu. Všetky produkty LR:GO sú založené na premyslenom koncepte živín a sú zamerané na rôzne po – treby v troch tréningových fázach: PRED, POČAS a PO športe. Okrem nutričnej sily vy – braných superpotravín obsahujú všetky pro- dukty iba prísady, ktoré sú vhodné pre vegánov. Dostaňte zo seba to najlepšie – získajte podporu produktu LR:GO!

Séria LR: GO OBSAHUJE

PRE Performance Gél 14×50

INTRA Performance Powder 14x20g

POST Performance Shake Chocolate 14x28g – 400g

Kedy a ako užívať jednotlivé produkty? PRE Performance Gél: Dajte si gél pred cvičením a nechajte ho chvíľu pôsobiť. Vďaka praktickému to-go formátu si gél môžete dať jednoduchým spôsobom napríklad po ceste do posilňovne. INTRA Performance Powder: Jednoducho vmiešajte prášok do nápoja a užívajte počas cvičenia. Svieža, ovocná chuť naviac ponúka skvelú alternatívu k Vašej bežnej vode. POST Performance Shake:  Performance Shake si môžete dať po športovom výkone. Malý tip: naplňte šejker vodou a ihneď po cvičení vmiešajte prášok. Potom už môžete šejkrom len zatrepať a užiť si to!

Ako namiešam produkty LR:GO?

PRE Performance Gél môžete jednoducho užívať počas cesty. Jednoduchá aplikácia vytlačiť do úst.

INTRA Performance Powder: Rozmiešajte vrecúško v 300 ml vody.

POST Performance Shake Banán-Broskyňa: Rozmiešajte 3 odmerky prášku v 300 ml vody.

1. VŠEOBECNE O ŠPORTE

1.1. Na čo potrebujeme ďalšie živiny počas cvičenia?

V dnešnej dobe sa s produktmi s ďalšími živinami stretávame v mnohých oblastiach. Je dôležité vedieť, že nenahrádzajú vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Avšak aj pri vyváženej strave môžu športovci prijímať ďalšie živiny, ktoré im pomôžu dosiahnuť ich individuálne ciele.

1.2. Čo znamená Pre-, Intra- a Post-Workout?

Pri cvičení prechádza telo rôznymi fázami. Pre-workout je fáza pred športom, v ktorej sa psychicky aj fyzicky pripravujete na nadchádzajúci tréning. Intra-workout je samotný tréning, v ktorom telo beží na plné obrátky a post-workout je doba po tréningu, kedy telo odpočíva a zotavuje sa z námahy. V každej z týchto fáz má telo veľmi odlišné potreby, takže sa líšia aj požiadavky na výživu.

1.3. Pre-Workout: Musím si pred cvičením dodávať ďalšie živiny? Nie nutne! Sú užitočné, keď ste unavení alebo nemáte motiváciu cvičiť.

1.4. Intra-Workout: Musím si počas cvičenia dodávať ďalšie živiny?Záleží na tom, ako sa v danú chvíľu cítite. Pri dlhodobých vytrvalostných športoch, ako je beh alebo cyklistika, by mohol byť príjem ďalších živín počas tréningu užitočný na udržanie výkonu a energie.

1.5. Post-Workout: Musím si po cvičení dodávať ďalšie živiny? Niektoré produkty Vám môžu po cvičení pomôcť získať maximálny užitok z Vášho tréningu. Doplnkové živiny nie sú nikdy nutnosťou, ale môžu významne prispieť k Vášmu výkonu a schopnosti regenerácie a tiež k budovaniu svalovej hmoty.

1.6. Môžem ísť do fitnescentra niekoľko dní po sebe? Samozrejme! Je však dôležité dodržiavať štruktúrovaný tréningový plán, ktorý zahŕňa aj prestávky, aby sa Vaše telo mohlo optimálne regenerovať. Vaše telo potrebuje tento čas na zotavenie a prispôsobenie sa.

1.7. Prečo svaly po cvičení bolia? Bolesť svalov sa objavuje predovšetkým po neobvykle intenzívnom tréningu. Teda po vysokej záťaži a neobvyklých pohyboch. Naše svaly sa skladajú z mnohých svalových vláken a pri ich preťažení sa v nich objavujú drobné trhlinky. Do trhliniek sa môže dostať voda a spôsobiť opuchy a bolesti svalov. Telo opravuje spôsobené škody tak, že pomocou enzýmov obnovuje svalové vlákna.

1.8. Cvičenie aj s boľavými svalmi – je to dobrý nápad? Boľavé svaly naznačujú, že je Vaše telo práve uprostred fázy regenerácie. Staré, odumreté bunky sa odstraňujú a vytvárajú sa nové. Ak počas tejto fázy precvičíte rovnaké svalové skupiny, nové svaly si nevybudujete a naviac si predĺžite dobu regenerácie. Kľúčovým slovom je plánovanie. Môžete bez problémov trénovať, ak sa zameriate na iné svalové skupiny.

1.9. Ako najlepšie začať cvičiť? Ak ste si dali dlhú pauzu alebo chcete so športom začať, odporúčame začať pomaly. Nie každý šport, a nie každý tréningový prístroj vyhovuje všetkým. Pozrite sa, čo sa Vám najviac páči, a nechajte si poradiť priamo na mieste vo Vašej posilňovni. Odporúčame začať po malých krôčikoch a tréning pravidelne stupňovať.

2. LR:GO PRODUKTY

2.1. Čo je špeciálne na LR:GO PRE Performance Géli? K príprave na tréning môžete použiť PRE Performance Gél.Vybrané ingrediencie Vám umožnia začať trénovať sústredene a plní energie.

2.2. Čo získam, keď si kúpim LR:GO PRE Performance Gél? V krabičke získate 14 porcií / sticks po 50 g PRE Performance Gélu. Ak cvičíte každý druhý deň, vydrží Vám zhruba mesiac.

2.3. Čo je špeciálne na LR:GO INTRA Performance Powderi? Všímate si často pri tréningu, že klesá Vaša výkonnosť a vytrvalosť? INTRA Performance Powder podporuje Váš úspešný tréning.4, 5, 6 Vybrané ingrediencie Vám môžu pomôcť udržať si úroveň počas cvičenia.

2.4. Čo získam, keď si kúpim LR:GO INTRA Performance Powder?V krabičke získate 14 porcií / sticks po 20g INTRA Performance Powderu. Ak športujete každý druhý deň, vydrží Vám zhruba mesiac. .

2.5. Čo je špeciálne na LR:GO POST Performance Shaku?Už je po tréningu a vy sa nemôžete dočkať, keď zase začnete? Aby ste mohli dať do ďalšieho tréningu opäť všetko, potrebuje sa Vaše telo patrične zregenerovať. POST Performance Shaky obsahujú zložky, ktoré po cvičení dodajú Vašim kostiam a chrupavkám výživu. Naviac podporujú budovanie svalov7, 8, 9.

2.6. Čo dostanem, keď si kúpim LR:GO POST Performance Shake?V krabičke získate 14 porcií po 28 g PRE Performance Shaku. Ak budete športovať každý druhý deň, môžete si koktejly užívať po dobu jedného mesiaca.

2.7. Sú produkty vegánske? Áno. Všetky produkty LR:GO sú vegánske. Predovšetkým POST Performance Shaky obsahujú iba bielkoviny rastlinného pôvodu. Bielkoviny sa skladajú z aminokyselín, ktoré telo potrebuje k budovaniu svalovej hmoty.

2.8. Čo vlastne znamená vegánsky? Vegánska strava sa vyznačuje tým, že v jedálničku nájdeme iba potraviny rastlinného pôvodu. To znamená, že produkty živočíšneho pôvodu na vegánsky tanier nepatria. .

2.9. Sú produkty bez laktózy? Áno. Okrem toho sa POST Performance Shaky a INTRA Performance Powder rozpúšťajú vo vode.

2.10. Sú produkty bez cukru? INTRA Performance Powder a POST Performance Shaky sú bez cukru. Cukor obsiahnutý v PRE Performance Géli slúži ako zdroj energie na začiatku tréningu.

2.11. Sú produkty vhodné na chudnutie? Produkty LR:GO obsahujú dôležité ingrediencie, ktoré by Vás mali podporiť pred, počas a po cvičení tak, aby ste zo svojho športového výkonu dostali maximum. Neslúžia na chudnutie.

2.12. Akú majú produkty trvanlivosť? Dátum minimálnej trvanlivosti nájdete na produktoch. Zobrazuje, ako dlho si potravina zachová svoje špecifické vlastnosti, ak sa správne skladuje

2.13. Odkiaľ produkty pochádzajú? INTRA Performance Powder a POST Performance Shaky sú vyrobené v Nemecku. PRE Performance Gél bol pre Vás vyvinutý a navrhnutý v Nemecku.

2.14. Sú výrobky bezlepkové? Áno, všetky produkty LR:GO sú bezlepkové.

2.15. Kofeín a cvičenie – je to možné? Zámerne sme sa vyhli kofeínu, aby ste si mohli zacvičiť aj večer bez obáv o dobrý spánok. Aby boli zachované pozitívne účinky kofeínu, boli do výrobkov pridané špeciálne superpotraviny (ginkgo, baobab).

2.16. Ako zlikvidujem obal? Produkty je možné zlikvidovať s bežným domovým odpadom.

2.17. Z čoho je obal vyrobený? Obaly sa väčšinou skladajú z kompozitných materiálov, ktoré majú špeciálne vlastnosti na ochranu produktov. Obal je možné jednoducho zlikvidovať s domovým odpadom.

2.18. Prečo má LR:GO PRE Performance Gél túto farbu? Farba produktu je spôsobená kurkumou, ktorú obsahuje.

2.19. Prečo je v LR:GO POST Performance Shaku palmový olej? Vzhľadom k aktuálnej napätej situácii na trhu so surovinami musíme v niektorých prípadoch prejsť na alternatívne suroviny, aby sme aj naďalej mohli zaručiť dodávku produktu.

 PRE Performance gel zloženie: Voda, Maltodextrín, Inulín, Sacharóza, L-arginín hydrochlorid (3,4 %), L-karnitín L-tartrát (1,9 %), Kreatín monohydrát (1,0 %), Fosforečnan horečnatý, Prírodné príchute, Fosforečnan vápenatý, beta-alanín ( 0,6 %), rastlinné oleje (kokosový, repkový), kyselina L-askorbová, L-citrulín DL-malát (0,2 %), okyselovadlo: kyselina citrónová, konzervant: sorban draselný; DL-alfa-tokoferylacetát, extrakt z ginkga (Ginkgo biloba L.) (0,03 %), síran zinočnatý, D-pantothenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, tiamínmononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotín, >

INTRA Performance powder zloženie: maltodextrín, acidifikátor: kyselina citrónová; Taurín (2,5 %), uhličitan vápenatý, prírodné príchute, L-karnitín L-tartrát (1,5 %), uhličitan horečnatý, prášok z ovocnej šťavy Acerola (1,2 %), sladidlo: sukralóza; nikotínamid, pyrofosforečnan železitý, kyselina L-askorbová, pyridoxín hydrochlorid, tiamínmononitrát, farbivo: kurkumín; Ergokalciferol.

POST Performance Shake zloženie: Dextrín, ryžový proteín (20 %), hrachový proteín (20 %), slnečnicový proteín (17 %), prášok z baobabovej dužiny (Adansonia digitata L.) (5 %), prírodné arómy, zahusťovadlo: guarová guma, xantánová guma; L-glutamín (1,8 %), potravinárske farbivo (koncentrát mrkvovej šťavy) (Daucus carota L.), uhličitan horečnatý, rastlinné oleje (palmový, repkový), kyselina L-askorbová, protispekavá látka: oxid kremičitý; sladidlo: sukralóza; DL-alfa-tokoferylacetát, glukonát zinočnatý, riboflavín, cholekalciferol, kyselina listová, kyanokobalamín.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “LR:GO SET I – PRE, INTRA A POST SHAKE BANÁN-BROSKYŇA”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Nákupný košík
Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi partnermi v oblasti sociálnych médií, reklamy a analýzy. View more
Cookies settings
Accept
Zásady ochrany osobných údajov a súborov cookie
Privacy & Cookies policy
Cookie nameActive
Zásady používania súborov cookie

Čo sú to súbory cookie?

Cookies sú malé súbory, ktoré ukladajú informácie vo Vašom webovom prehliadači. Používateľ webových stránok nie je na základe týchto informácií identifikovateľný.

Prečo používame súbory cookie?

Cookie súbory slúžia prevažne na zlepšenie kvality našich služieb ako napríklad:
  • zlepšenie správnej funkčnosti našich stránok,
  • zistenie najčastejšie prezeraných produktov alebo kategórií; na základe čoho vieme lepšie prispôsobiť našu ponuku Vašim požiadavkám,
  • zapamätanie niektorých vyplnených údajov z košíka, ktoré neskôr nie je potrebné opakovane zadávať,
  • analýza výkonu rôznych predajných kanálov,
  • personalizácia obsahu reklám a ich správne zacielenie.

Prečo si ponechať povolené nastavenie cookie?

Používanie cookies a ich povolenie vo webovom prehliadači je na Vašom rozhodnutí. V prípade zmeny ich nastavenia však môžu mať niektoré naše webové stránky obmedzenú funkčnosť a znížený užívateľský komfort.

Ako odmietnuť používanie súborov cookie?

Väčšina prehliadačov súbory cookie automaticky prijíma už v predvolenom nastavení. Súbory cookie je možné pomocou nastavenia Vášho webového prehliadača úplne zakázať alebo povoliť používanie len niektorých súborov cookie.

Používanie súborov cookie

Používaním týchto stránok vyjadrujete súhlas s použitím cookies v súlade s nastavením Vášho webového prehliadača. V prípade, že máte v prehliadači povolené prijímanie súborov cookie a nevykonáte zmenu nastavení Vášho webového prehliadača a pokračujete v prehliadaní našich webových stránok, považujeme to za prijatie našich podmienok používania súborov cookie. Bližšie informácie sú obsiahnuté v zásadách používania súborov cookies
Save settings
Cookies settings